Anton Szandor LaVey „BIBLIA SZATANA”


Oto do pobrania i do poczytania rzecz jasna – Biblia Szatana – najbardziej znane dzielo A. Sz. LaVeya

biblia.pdf

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

27 myśli na temat “Anton Szandor LaVey „BIBLIA SZATANA””

 1. wiecie ze tekst z 300 przechodniu idz i przekaz sparcie ze tutaj lezymy napisal satanista symonides ja tam jestem satanistom i pie***** katolików

 2. Ogarnijcie sie troche, bo wyglada to zenujaco. Ta ideologia nie sluzy pozowaniu i obnoszeniu sie z nia, tylko przedstawia pewien model postepowania w zyciu, ktory akceptujecie i sobie z nim obcujecie lub nie. Skonczcie z ta smieszna wzniosloscia.

 3. tacy z wasz sataniści że ho ho. nawet nie wiecie czym tak naprawde jest satanizm, znacie tylko jego disiejsze znaczenie a nie znaczenie pierwotne. to co uważacie dzisiaj za satanizm praktycznie nic nie ma z nim wspólnego. Zastanówcie sie o czym wy mówicie. a wierząc w szatana wierzycie w boga więc jesteście po częsci katolikami.

  1. Mylisz sie kolego ja mam 35 lat a w szatana wierze od 5roku zycia praktykuje tą wiare i jestem pokorny mojemu wladcy ciemnosci wiec nie udzielaj sie skoro sam nie wiesz c9 mowisz to jaki kto ma poglad na swoja wiare to jego sprawa a jesli ci sie nie podoba wiara w ciemnosc to zapal se latarke to zobaczysz jasnosc !!! AVE SATAN

 4. Iluminat biedactwo Ty moje :) Może Cię zaskoczę ale nie żeby być Satanistą… nie trzeba wierzyć w Szatana(!!). Mamy różne rodzaje satanizmu. Jedne bardziej religijne inne stricte filozoficzno ideologiczne. A nie każda osoba wierząca w Boga musi być katolikiem.Nie jednego Boga ludzie wymyślili ;) Pozdrawiam pozdrawiam :)

 5. Satanizm…………. ……….. ………. ………… …………… … ……… …… …….. ……… ………….. …….. ………. ………. ………… …….. …………… tyle powiem :] Trzymajcie sie …….. aha i Ave \m/

 6. A ja polecam również nieco inne spojrzenie na satanizm w wydaniu LaVeya jakie zostało przedstawione w książce Sammael THOT A.S.LaVey rozbiór krytyczny zasad

 7. Nie jestem szatanistka tylko katoliczką i widze ze wiem wiecej niż wy :/
  Prawdziwa Biblia szatna ma lekko ponad 1000 stron i to co tu ktos prezentuje to jest zenujaco uproszczona i skrucona biblia szatana :/ wiec zenada :/

  1. LaVey specjalnie wydał tę książkę, tylko dlatego by streścić księgę i wyszczególnić najważniejsze pojęcia, twierdzenia, itd. Po prostu ułatwił ludziom czytanie. A swoją drogą ma ktoś tę książkę na sprzedaż? Moja została zniszczona(btw, przez człowieka wiary katolickiej…) i poszukuję następnego egzemplarza.

  2. Ponura, żenadą jest pisanie na forum, nie używając przy tym polskich znaków ani interpunkcji, za to widać, że błędy ortograficzne masz opanowane całkiem nieźle,
   ( pisze się SKRÓCONA )
   Szatan piszemy wielką literą!
   …i po co te często występujące buźki?
   Pytam, bo Ty wiesz więcej.
   Może kiedyś usłyszysz słowo SATANISTA przez „S”, wiedz, że to nie dlatego, że Ktoś będzie seplenił, tylko, że tak właśnie brzmi to słowo. Pozdrawiam

 8. Nie bóg jest nikim nie wszystkim choroby,wojny,kataklizmy.Gdzie dobry bóg. Bóg nas wypędził z raju jak kilku aniołów,więc czym się różnisz od Lucyfera bóg dał nam piekło i człowiek jest w nim wszystkim.

 9. Człowiek nie może być przywódcą demonów, ani przyjacielem szatana. Człowiek może zostać oszukany przez szatana. Zapomniałeś / aś chyba,że lucyfer jest ojcem kłamstwa. Dlatego nie będzie żadnego ‚dobrobytu’ i wolności z dala od Jezusa Chrystusa. Idąc za szatanem – zginiesz tak jak i on. Dlatego zastanów się, bo co to za życie, skoro go nie będzie? Czy będąc martwym/ ą – będziesz mogła / gł cokolwiek zdziałać? Nie zapominaj, że szatan nienawidzi ludzi – dlatego ich niszczy i demoralizuje. Wiesz coś o tym. Twój bunt i dystans wobec miłości Jezusa Chrystusa to uwidacznia.

  Przyjaciółko / Przyjacielu – czy masz pewność, że po śmierci trafisz do NIEBA ? Czy jesteś dobrym człowiekiem ? Czy wiesz co Biblia mówi na ten temat ? Sprawdź, czy dostaniesz się do Królestwa Bożego.

  (Rzymian 3:23)
  „WSZYSCY ZGRZESZYLI I POZBAWIENI SĄ CHWAŁY BOŻEJ”
  (Rzymian 3:10-12)
  „NIE MA NIKOGO, KTO BY CZYNIŁ DOBRO, NIE MA ANI JEDNEGO”

  Dla przykładu:
  Jeżeli raz w życiu kogoś okłamałeś – to powinieneś mieć powód do obaw, ponieważ stałeś się grzesznikiem w oczach Boga.
  A jak wiemy Bóg jest dobry, ponieważ my tacy nie jesteśmy.
  Zatem ten dobry Bóg – wymierzy TOBIE sprawiedliwą karę.
  Jaką ? Biblia mawia:

  (Rzymian 6:23)
  „ZAPŁATĄ ZA GRZECH JEST ŚMIERĆ”

  Czy to Cię nie smuci ?
  Czy żyjesz tylko po to, aby Bóg wymierzył Tobie sprawiedliwą karę i abyś umarł za swoje winy ?

  Jesteś w sądzie. Winny popełnienia przestępstw.
  Otrzymałeś karę pieniężną. Nie możesz jej zapłacić.
  Dostałeś dożywocie. Prowadzą Cię już do więzienia, gdy nagle ktoś, kogo nawet nie znasz – wchodzi do sali sądowej, płaci TWOJĄ karę i mówi Tobie:

  „Poświęcam wszystko co mam, aby zapłacić karę ZA CIEBIE”.
  Wtedy sędzia mówi TOBIE:
  „TWOJA kara została spłacona, żądania prawa zostały wypełnione, one już nad Tobą nie ciążą. Stałeś się wolnym człowiekiem, ponieważ ten mężczyzna – zapłacił TWOJĄ karę”.

  Co byś wtedy czuł ?
  Byłbyś wdzięczny?
  Czy powiedziałbyś temu człowiekowi, który oddał za Ciebie swoje życie:
  „Dziękuję” ?

  To uczynił dla nas Bóg 2000 lat temu. Posłał swojego bezgrzesznego Syna, który cierpiał i umarł na krzyżu, aby spłacić cenę TWOICH wszystkich grzechów.
  TY złamałeś Boże Prawo, a Jezus zapłacił TWOJĄ karę W PEŁNI, abyś mógł być wolnym w Dniu Sądu Bożego.

  Lecz aby otrzymać to przebaczenie, musisz wyznać Jezusowi Chrystusowi WSZYSTKIE swoje niedoskonałości i prosić o JEGO prowadzenie w CAŁYM TWOIM życiu, a także PORZUCIĆ swoje grzechy i nałogi – NA ZAWSZE, aby być z kary – oczyszczonym.

  Dla ułatwienia dodam, że możesz przyjąć Chrystusa do swojego życia lub możesz Go odrzucić.

  Tak samo będzie z Twoim życiem wiecznym.

  Czy zaryzykujesz swoim życiem ?

  Rozważ to i powiedz:

  „Panie Jezus Chryste. Jestem grzesznikiem. Wierzę, że umarłeś za mnie na krzyżu, abym mógł doświadczyć pełni Twego przebaczenia i akceptacji. Proszę, przemień mnie w taką osobę, jaką mam być zgodnie z Twoją wolą. Dziękuję Ci za to, że mi przebaczyłeś i że dajesz mi życie wieczne za darmo. Od tej chwili, prowadź i działaj we mnie, ku życiu wiecznemu.” Amen.

  Masz więcej pytań ?
  Nie jesteś zdecydowany / zdecydowana przyjąć Pana Jezusa do swojego życia ?
  Pisz śmiało na:
  http://kazdystudent.pl/a/poznanieboga.html

  1. Jezus nie umarł za moje grzechy. Nie umarł też za niczyje inne grzechy i przewinienia. Człowiek, który popełnił zbrodnię, kradzież, wyrządził komuś krzywdę – musi za nią odpowiedzieć sam. Przed sobą samym i przed skrzywdzonym. Zasłanianie się historią człowieka, którego ukrzyżowano bo zagrażał interesom rzymian i żydów jest prostym skrótem i ucieczką przed odpowiedzialnością za swoje życie.

   Nie chciałbym życia wiecznego z Jezusem i jego świętymi. Wśród nich jest wielu rzeźimieszków, którzy w świetle sprawiedliwości ludzkiej zasługują na wielokrotną śmierć.

 10. kramaziku modląc się do jezusa grzeszysz bałwochwalstwem,to tak krótko dla ciebie. a jeśli chodzi o tych rzekomych świętych to kościół tak ich nazywa,czy sataniści wierzą we wszystko co głosi kościół

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s