Nowe imperia – czyli wielka wojna religii.


W styczniu pisałem o Upadku Chrześcijaństwa – https://satanizm.wordpress.com/…/01/17/upadek-chrzescijans…/ – stety, niestety zaczyna się to sprawdzać.
*****
Moim zdaniem w ciągu najbliższych lat dojdzie do wielkiej wojny religijnej. Wszystkie kraje proislamskie (i jednocześnie laickie) zostaną „zapłodnione” Islamem i zradykalizowane. Będzie to początek nowego imperium islamskiego. Ten ciemny i małowartościowy desant ma być tylko zwiadem i nawozem. Wydarzenia pokazują, że „biała” cywilizacja jest bezwolna, pozbawiona instynktu obrony, a co gorsza za pomocą opłacanych mediów sporą część społeczeństwa mami się poglądami, że „ci źli nie są wcale źli, a gwałty i morderstwa są dlatego, że ich nie akceptujemy i nie kochamy wystarczająco.”
Część Europy stanie się Arabią i będą to Niemcy, Francja, Szwecja, Holandia, może Austria, może Anglia… te kraje są już tak zaludnione muzułmanami, że wkrótce dojdzie do przejścia władzy i obalenia porządku znanego jako unioeuropejskopoprawnypolityczniedemokratyczny.
Ostoją chrześcijaństwa pozostaną kraje słowiańskie – te, które nie zgodzą się nigdy na dyktat prymitywnych plemion z ich imamami.
Do tej części świata będą uciekać prawdziwi uchodźcy z Arabii.
Prędzej czy później dojdzie do konfrontacji religii, kultur i ras. I to co się działo za czasów imperium Osmańskiego będzie dziecinną igraszką.
*****
Jaki jest z tego wniosek? religie z założenia są dobre dla ludzkości, tak naprawdę ciągle chodzi o zniewalanie całych narodów i podbijanie świata. Ideologia jest zapalnikiem, a lud nawozem na których wzrosną nowe imperia.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s