Brudny kryształ


Substancja człowieka.

Wszystko to z czego jesteśmy zbudowani: z poglądów, intuicji, fizyczności i cielesności, energii i woli działania. To tworzy nas. Jesteśmy złożoną i subtelną konstrukcją, wibrującą i oddziaływającą na nas samych i na otoczenie.

Ile w nas jest tych oryginalnych i pierwotnych poglądów? Ile świadomości i wyższej świadomości? Ile się nauczyliśmy, a ile otrzymaliśmy w postaci doświadczeń innych ludzi, historii i wiedzy. Ile chcieliśmy się nauczyć?

Ametyst_szpic_MKA_14 (3)-960x768

Moim zdaniem człowiek jest zabrudzonym kryształem rzuconym w błoto. Naleciałości z którymi się zmagamy, są próbami ograniczeń cywilizacyjnych, religijnych, moralnych, które nam wszczepiano od dnia narodzin.

Mamy brud w sobie.

Pozostajemy jednak krystaliczną substancją to jest nasza konstrukcja – wibrującą, energetyczną – zdolną do oczyszczenia się z zabójczych toksyn. Błoto symbolizuje świat w którym istniejemy. Nie zmienimy świata jeśli sami nie dokonamy detoksu w sobie – uwolnienia się.

Wolność rozpoczyna się i kończy w woli, w umyśle i pragnieniu. Umysł jest fizyczny… ale przecież zachodzą w nim nie tylko procesy fizyczne. Dokonują się procesy mentalne, duchowe i magiczne.

Ludzka wola potrafi przekraczać granice, które formalnie i naukowo są nie przekraczalne. Nie jesteśmy boscy? Jesteśmy jeżeli tylko mamy w sobie tyle odwagi.
Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s