Wolne


Stosunek feministek i lesbijek do aborcji jest ciekawy, można odnieść wrażenie, że ich największym marzeniem jest: zajść w ciążę (pomimo obrzydzenia do mężczyzn) i następnie jej usunięciu. Akt ten jest przyjmowany jako wola wolności.
Wynaturzone związki zawsze mnie brzydziły, a płody ich poglądów to działania wszelkiej maści byle wbrew światu w którym bytują. Nie wiadomo czego chcą, nie ma też sensu by się zastanawiać czego mogą chcieć i czy mają do tego prawo. My prawa dajemy sobie sami. Są one racjonalne i cechują się samodzielnym wyborem za którym nie musi stać banda klakierów albo instytucja.
Aplikowanie sobie ciąży i jej wycinanie jest czynem tak głupim jak zaszczepienie sobie komórek nowotworowych i po ich rozwinięciu usunięcie. Następnie robi się z siebie ofiarę.
Całe nieszczęścia wynikają z tego, że człowieka pozbawiono wolności. Jeżeli ktoś chce sobie robić krzywdę – niech robi – widać jest popierdolony. Jeżeli ktoś komuś chce zrobić krzywdę niech wie, że ta osoba i jej bliscy będą ją chronić aż do śmierci napastnika. Świat mógł być sprawiedliwy i zdrowy.
Żyjemy w świecie strasznym. Stworzonym przez ludzi, którym przeprowadzono aborcje woli, a może i mózgu.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s