Jest jeden bóg nad bogami


Jest jeden bóg, bóg bogów, bóg kapłanów, bóg władców, bóg ludu. Bóg nad bogami. Pan jedyny, pożądany, świetlisty, wszechmocny. Bóg pieniędzy i władzy.

Ludzie pragną być w jego objęciach, oddać za niego swój rozum, wolność, życie. Bóg dla wszystkich, którzy mogą stać się jego dziwkami, tarzać się w nim i przed nim w szaleńczym, orgiastycznym upojeniu.

Bóg ludzi, król wszystkich religii i wszystkich kapłanów. Król tłustych prostaków i umierających żebraków. Król świątyń, bazylik, meczetów. Oklejający złotem Jezusa i jego matkę dziewicę, podniecony żydowskim ołtarzem ofiarnym, rozbawiony islamskim meczetem ze złotą kopułą z zawodzącym idiotą wzywającym na modły. On jeden nad nimi, który każe im się podlić, sprzedawać, zdradzać, zabijać, kraść.

Nieczłowiek jest pokarmem prawdziwego boga, który czyni z niego wydmuszkę. Po co MU nieczłowiek? Dla zabawy, bo to jak grzebanie patykiem w roju robactwa, które walczy o przegniły pokarm. To zabawa sadystycznego dziecka, wiecznego gnojka, który uśmiecha się.

Bóg nie zbawia, bóg się zabawia na swój boski sposób. Karmi swoje suki tak toczy się gra. Suki, które się mnożą bo to ich druga radość, zespolenie w rozedrganym uniesieniu.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s