homo satanus


Możemy próbować żyć wśród robactwa i śmieci – obraz tego świata to organizm toczony chorobą, który obumiera. Obumarcie może oznaczać przeistoczenie w nową formę ale najpierw trzeba umrzeć i zgnić. Cywilizacja to wojny zamiast rozwoju, prymat prymitywizmu nad intelektem i szlachetnością, to pazerność, gnuśność, brak celu, brak, brak, brak.
Świat ginie, religie nie wznoszą ludzkości do góry lecz je przygwożdżają do ziemi, wciskają w łajno.
Moim zdaniem ludzkość doszła do stanu definicji życiowych tak szczegółowych i różnorodnych, że powstał tylko chaos, który jest sprytnie rozgrywany przez wytrenowane pasożyty, które walczą o większy kawał zwłok tego świata.
Normalny człowiek jednak pragnie żyć – nawet jeśli jest niewolnikiem, albo gdy się nim rodzi. Jeśli tylko nie da sobie wmówić, że jest niczym innym niż tylko częścią jakiegoś mechanizmu.

Nienormalny człowiek – taki jak my – potrafi nie tylko wykrzyczeć, że nie jest niewolnikiem, taki człek homo satanus potrafi pójść dalej – nie tylko będzie zmieniać siebie i świat, nie tylko zapragnie być bogiem (jeśli ma siłę i atrybuty boskości), zapragnie wypalenia tego co zaprzecza i tamuje jego wolność, jego boskość i jego prymat nad prymitywizmem larw. Tak to ja jestem Bogiem!
Bogiem bez ojczyzny przynajmniej teraz. Ojczyzna ojców to zbrukana maź w której roi się robactwo.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s