Klauzula sumienia aborcja i wielokrotna amoralność

wybór

Zdecydowanie jestem zawsze po stronie życia – życie ludzkie i zwierzęce zasługuje na szacunek, obronę i odpowiedzialność.
Aborcja nie może być traktowana jako dowolny środek antykoncepcyjny (choć jej znaczenie i skutki są demonizowane przez „obrońców życia”). Aborcja zwłaszcza w późniejszej fazie jest aktem, który przynosi głęboko traumatyczne i raniące fizycznie przeżycia dla osoby poddającej się temu zabiegowi. Niech więc to będzie jasne, kto bawi się nieodpowiedzialnie swoim życiem ten musi spodziewać się skutków swojej nieodpowiedzialności czy głupoty. Jestem przeciwny aborcji. Tak jak jestem za tym, że każdy człowiek ma prawo decydować – także źle. Niech więc będzie jasne też to, że ktoś kto podejmuje decyzję o aborcji w późnym okresie ciąży nie podejmuje jej pochopnie.

Bazą i fundamentem na który powołują się zwolennicy całkowitego zakazu aborcji jest to, że życie należy do boga i człowiek nie ma tu nic do gadania. To bóg powoduje, że życie powstaje i że ono znika (umiera) – dlatego boga można „ochrzcić” mianem największego mordercy jaki istnieje… i to nieprzerwanie od wieków. Zostawmy jednak boską odpowiedzialność.

zabijać może tylko bóg

Inna cecha przypisana człowiekowi przez boga – jest wolność wyboru. Złego i dobrego – niezależnie od jego definicji. To można zrozumieć – prawa jakoś zostały zdefiniowane i człowiek nie ma prawa zabijać (chyba, że w imię boże) – a zabijać może tylko bóg. Wolność wolnością, ale organizacje kościelne i tzw. pro life wiedzą lepiej, działanie partyjne niemalże.

A co z tymi, którzy nie należą do kościoła? Narazie aborcja niby jest możliwa ale po złożeniu wniosku o przeprowadzenie takiego zabiegu na jego rozpatrzenie trzeba czekać od 4-6… miesięcy, to oczywiście raczej zasługa debilizmu politycznego i biurokracji. Jeden absurd przegania drugi.

Wolność † W imię boga dla człowieka.

Organizacje kościelne, które próbują z człowieka uczynić bezwolną kukłę – chcą dla dobra człowieka odebrać mu prawo do decydowania. Człowiek już tylko musi „dobrze” wybierać dla swojego dobra – jakie wyzyżyny humanizmu prawda? Podobna skala zdaża się chyba tylko w ekstremalnych dyktaturach – gdzie władza wie najlepiej co dobre dla społeczenstwa. Takie pomruki komunizmu w niby demokracji i cywilizacji wolności. Zmieniają się tylko krzykacze – reguły są wciąż te same.

Wg katolików człowiek i tak nie może mieć wolności wyboru – bo prawo do zabierania i dawaia życia ma tylko bóg, dlatego próbują mu ją odebrać nie tylko religijnie, ale przede wszystkim prawnie. W imię boga dla człowieka. Prawo boskie ponad ludzkim.

Jezus pozwolił wybierać swoim uczniom, pozwolił jednemu na zdradę, która doprowadziła go na krzyż, innemu powiedział, że się go wyprze, innym zarzucał niedowiarstwo. Żadnego z nich nie zabił. To był syn boga, który pozostawił wybór – bo w innym przypadku niczym nie różniłby się od boga ojca starotestamentowego, który żądał wiary ślepej i bezwarunkowej. Na tym miała polegać zmiana, że człowiek miał przestrzegać (lub nie) nakazów boskich z własnej woli. Więc po co ta rewolucja? Oczywiście schizofreniczna aktywność syna bożego, który wprowadził „pokojowo” nowe prawa jest niczym więcej niż tylko dopisaniem wygodnej legendy, która ma usankcjonować reguły, które pozwolą na zdobycie władzy absolutnej. Po zmierzchu rzymskich bogów potrzebny był nowy stwórca, którego religia doprowadzi do zniewolenia ludzkości i w swoim zamierzeniu do wyparcia innych „konkurencyjnych” religii lub systemów społecznych.

hipokryzja morderców – zbawcza sekta

Nie znajdziemy organizacji, która jest bardziej mordercza niż Kościół katolicki – nie da się wyobrazić liczby okrucieństw i cierpień za którymi stoi ta zbawcza sekta. Ci sami ludzie ze wszechmiar stają się tymi, którzy decydują o prawie do życia, więcej owi ludzie odbierają możliwość decyzji innym. Nikt tak się nie wsławił w przestępstwa wobec dzieci – od wykorzystywania fizycznego i cielesnego do psychopatycznego uśmiercania – dowodów jest pełno w każdym zakątku świata gdzie katolicy odgrywali jakąś rolę – Polska, Irlandia, USA, Państwa 3 świata. Tak nikt inny nie ma na swoim koncie takich zbrodni wobec życia. I ta sama organizacja uzurpuje sobie prawo do dalszego decydowania o losach innych ludzi.

zostawmy życie w spokoju i w zgodzie z prawami natury

Niech człowiek nie czyni się Panem życia i śmierci – zwłaszcza życia i śmierci innych ludzkich istnień. Satanizm nie reprezentuje postawy nakazującej lub osądzającej – jesteś człowiekiem – czyń mądrze, jeżeli się skrzywdzisz będziesz sam za to odpowiadać, jeżeli skrzywdzisz czyjeś istnienie spotka cię za to podobna (albo większa) krzywda.

Nie możemy odbierać prawa do życia nikomu, ale nie prezentujemy reguł, które zmuszają by rodzić dzieci, które będą cierpieć z powodu chorób wykrytych już w etapie prenatalnym. Natura zawsze rządziła się swoimi prawami, które mogą się wydawać okrutne ale taka jest istota bytu. Trzeba walczyć o życie ale jeśli taka walka ma być humanitarna – dla dobra człowieka także tego, który ma się narodzić – musimy wiedzieć, że sprowadzając na świat dzieci chore (co do których choroby nie ma wątpliwości jeszcze przed poczęciem) stajemy się straszliwie okrutni – zmuszając do cierpień przez całe lata.

Matka ma prawo i na niej ciąży odpowiedzialność za życie, które jest częścią jej życia. To matka jest stwórczynią, nie bóg.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s