socjozniewolenie


Gdzie jest wolność?

Wolność człowieka oznacza, że może dążyć do spełnienia swoich pragnień, żądz i marzeń. Świat, który jest przedstawiany jako humanistyczny w gruncie rzeczy neguje wolność i indywidualizm. Robi to za pomocą reguł politycznych, religijnych, społecznych… dążąc do tego aby sterować zbiorem ludzi za pomocą stadnych dyrektyw.
Gdzie ta wolność? Na ile jesteś rzeczywiście wolny? Ile granic musiałeś zaakceptować? Jak wiele odrzucić – jako pragnienie, którego nie masz prawa odczuwać? Bo inni tak powiedzieli.
Gdzie jest Twoja wolność? Ona płynie w Twojej krwi.

blood_2

 Myślisz o sobie? Jak możesz!

Każdy rodzaj przerysowania osobowości jest zły – więc nie piszę tu o chorym narcyzmie, który cechuje zwykle ludzi, którzy są uwięzieni we własnych kompleksach.
Każdy ma swoje ograniczenia – to jasne – rodzimy się niedoskonali. Wmawia nam się, że te niedoskonałości albo musimy zaakceptować albo uznać, że jesteśmy mniej wartościowi.
Przekraczanie swoich słabości i wiara w swoją siłę to woda życia.
Egoizm i egocentryzm są traktowane jako obrzydliwa cecha osobowościowa. Cóż jest złego w rozumieniu samego siebie? W karmieniu siebie tym czym chcemy?

Wmówiono Ci, że nie możesz myśleć o sobie. Niestety. Taka granica oznacza daleko destrukcyjne skutki dla osobowości.

Socjozniewolenie

Prawda jest taka, że każdy zostaje „ukształtowany” przez społeczne, religijne i polityczne zasady, nieliczni są zdolni do tego by zanegować lub zbadać paradygmaty, którymi zostali nakarmieni. Większość niestety nie potrafi i nigdy nie będzie potrafić. W takim przypadku mamy człowieka nieszczęśliwego, zniewolonego, który nie zna przyczyn swojego stanu, który być może nawet nigdy nie będzie świadomy dlaczego tak się stało.
Za socjozniewolniem stoją oczywiście ludzie, którzy chętnie korzystają z ludzi niewolników, którzy przyjęli w ciemno pewne reguły. Kiedy tak się dzieje? Wiara oznacza, że nie ma miejsca na wątpliwości – trzeba wierzyć i koniec.

Iluminacja

Olśnienie – ten moment w którym rozumiesz, że to nie Inni będą decydować o tym kim jesteś, co masz myśleć i czego chcieć.
Taka wolność oczywista, a o której wielu nigdy się nie dowie – wierząc, że kiedyś będą szcześliwi gdy dostosują swoją indywidualność do ogółu… gdy się dopasują i wpiszą w ustalony scenariusz.

Iluminacja nie jest dla każdego. Tak jak wolność nie jest pisana każdemu. Wolność dana jest tylko takim, którzy odważą się rzucić pytanie i wątpliwości wobec świata zastanego.
Olśnienie nie oznacza idiotycznego buntu o który są podejrzewani sataniści – czyli żeby wszystko robić dokładnie odwrotnie niż jest. Jest to oczywista bzdura. Satanista zadaje pytania i nie boi się odpowiedzi. Nawet jeśli te pytania zachwieją jego światem. Może czasami coś musi runąć – żeby zobaczyć coś co się kryło pod murami?

Szukamy, a gdy znajdziemy to bierzemy to czego pragniemy.

Iluminacja jest momentem wolności za którym zmienia się wszystko.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s