Szatan w dzisiejszych dniach jest tlusty i ma problem z alkoholem


Na katolickie święta głos zwykle zabierają biskupi i ich „kazaniom” poświęca się sporo uwagi. Zwykle jest , że co nie kłapną to razi hipokryzją.

Prymat wiodą Głódź i Michalik. Pierwszy to alkoholik i miłośnik luksusów, drugi wszędzie widzi Szatana, i zmiany ograniczające wolność biskupią traktuje w kategorii ponownego ukrzyżowania Chrystusa.

I tak każą (wygrażają z ambony – ubrani w swoje stroje paradne):

Głódź: nie pozwólcie „zohydzać kapłanów”.

Kto ich zohydza? Ktoś im każe gwałcić dzieci, albo występować przeciw blizniemu, czy może tak jak ów ksiądz, który spłodził dziecko swojej gosposi doprowadził do śmierci nie tylko tego dziecka ale prawie uśmiercił jego matkę? Czy może zohydzamy biskupa (teraz decyzja papieża siedzi w klasztorze jako spowiednik), który po pijaku walnął samochodem w latarnię w centrum Warszawy? Na całym świecie są tacy „pasterze”.
Są ludzmi lecz nie powinni domagać się by traktować ich inaczej niż innych. Więcej sami powinni pragnąć sprawiedliwości przede wszystkim dla tych, którym służom. Tylko komu oni służą?

Służą sobie – przede wszystkim i nade wszystko. W swojej mierze mają Szatana – którego zawsze mogą winić za wszystko. Ciekawe jak mógłby wyglądać ten Ich Szatan?

Picture 21

Może Szatan biskupa Głodzia kochałby kosztowności, alkohol i lubił wykorzystywać młodych kleryków? A w niedzielę nauczałby o tym, że nie powinno się gromadzić skarbów na ziemi, że trzeba zachować wstrzemięźliwość? Może. A po mszy i przed napiłby się dobrej whiskey. A nad ranem zawołał młodego księdza by był jego Danonkiem.

Oby istniało piekło na Waszą miarę.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s