Era człowieka owcy


Rzeczywistość to świat rzucany ideologią, polityką i wpływami. Współczesne wojny rozpoczynają się w mediach (czasami są tylko tam – na szczęście). Cały świat przeżywa i przeżuwa Ukrainę, ta sytuacja pokazuje jaką paranoją jest owładnięta ziemia, którą miał rządzić człowiek mądry i silny, dziś taki człowiek jest niepotrzebny i szkodliwy dla marionetkowych władców, którzy postępują chytrze i kłamliwie.

Komunizm ideowy, pragmatyczny i opozycja

Każda władza wie, że propaganda to źródło posłuchu, źrodło sukcesu. My Polacy propagandę kojarzymy najpierw z komuną, lecz tam wiedzieliśmy swoje i słuchając PRL’owskich tub wiedzieliśmy swoje – czyli, że nie ma logiki, że czerwoni są sami uwikłani w idiotyczny system, którego absurd i zapętlenie spowodowało, że socjalistyczny kolos sam się potykał o swoje nogi. To wiedzieliśmy i oni wiedzieli.
Jak by nie było to głupie to wówczas ludzie zmuszani byli do tego aby myśleć samodzielnie i mieć swój osąd. Zatem nasz polski świat podzielił się na Komuchów – ideowych – czyli nieliczną garstkę (która po wojnie oczywiście była masą, którą niosła wspólna wiara w to, że można pokonać biedę i wprowadzić równość), która autentycznie wierzyła w słuszność systemu, Komuchów – pragmatycznych – czyli takich, którzy wiedzieli, że z partią będą mieli łatwiej i oczywiście świętych buntowników.

Buntownicy – opozycjoniści z Solidarności zmienili komunizm na… inny komunizm, ale większość z nich tak jak pierwsi powojenni komuniści wierzyła, że zmienia kraj na lepsze. Jedną wydmuszkę rzeczywistości zamieniono na drugą, a ludzie dalej pozostali głupi i zdziwieni.

Poland Today – dobra, głupia owca

Dziś wolność – oznacza przede wszystkim wolność od samodzielnego myślenia. Każdy spryciarz, który chciał mieć posłuszne stado stosuje biblijną (!) metodę – im głupsze owce tym łatwiej je prowadzić … i wodzić na manowce. Ta reguła jest i wykorzystywane nie tylko przez władzę kościelną, ale władzę krajową, a jakby patrzeć szerzej to przez wszystkich możnych tego świata.

Niech ludzie nie myślą. To jak mają odbierać świat i jakie mieć poglądy powinno być sterowane i kontrolowane. Tak samo jak kiedyś – media, tuba, krzyk i chaos.

Polacy są baranami dla polityków, którzy chcąc zyskać dla siebie nie powstrzymają się by ludzi ogłupiać, grabić czy wpędzać w rozpacz. Tacy są obecni rządzący, którzy stojąc pod konkretną ścianą bo okres łatwego łykania obietnict i kłamstw minął, teraz próbują kreować się na zbawców zagrożonego sąsiada. Po co? Tylko po to by:

– odwrócić uwagę od własnych nieudolnych, niespójnych i co gorsza nieefektywnych rządów,
– zapewnić sobie ewentualne miękkie lądowanie na dywanach Unii Europejskiej – mowa oczywiście o Tusku i Sikorskim (Komorowski się nie liczy). Dla posady zaryzykowali zaangażowanie w konflikt ukraiński.

Pamiętam, że takowe wizje ratowania swojej podupadającej karierki miał w czasach pomarańczowej rewolucji Kwaśniewski – nie wyszło. Dziś nowa ukraińska rewolucja też nie wyszła… nie wyszła na dobre Sikorskiemu albo Tuskowi. Ale pal licho ich, ta rewolucja nie wyjdzie na dobre Polakom. Nawet już daleko niszowi politycy postanowili spróbować ugrzać się przy rewolucyjnym ogniu mając nadzieje, że coś z tego MUSI wyniknąć – czyli poseł Kowal z PJN i słit focia Kurski – który się totalnie skompromitował. Pokazując swoją prawdziwą mordę cwaniaka i aroganta. Na szczyt idiotyzmu wspiął się oczywiście Kaczyński pokazując się na Majdanie w towarzystwie czerwono czarnych flag banderowców. Nie ma nikogo z tej bandy, którego można nazwać człowiekiem pro państwowym, każdy marzy o wielkiej karierze nawet jeśli ma sprzedać swoją matkę. Kim jest taki człowiek?

Politycy to wyrachowani prostacy, takie niskie stworzenia, którym jednak udało się wybić ojczyznie i ludziom ostatnie zęby. Polska to bezzębna, wykorzystana i pijana prostytutka. Nie oszukujcie się, że jest inaczej, pozwoliliśmy aby naszą ziemię tak upokorzyć i zniszczyć, a na końcu sprzedać.

Bracia? Mordercy to bracia?

Skoro motywy są już trochę jaśniejsze – choć powinno się napisać brudniejsze – bo wszystko to śmierdzi strasznie. To jeszcze jest kilka innych kwestii ekonomicznych i moralnych – ha moralność oznacza postępowanie po ludzku wobec tych, którym jesteśmy winni wdzięczność lub tych których kochamy. Oczywiście to za duże słowa jak na naszych polityków w brudnych skarpetach za to z ukradzionym majątkiem i wżenieniem się w żydowskie związki.

Porwali się – drugi raz, trzeba ratować Ukrainę! A dlaczego? Dlaczego Ukrainiec nie jest i nie będzie moim bratem? Bo jest mordercą z krwi. Bo My i Ja nigdy nie powinniśmy przebaczyć. Ukraincy za czasów UPA nie mogli się nawet równać ze zwierzętami. Ich okrucieństwo nie jest do zrozumienia przez ludzki umysł.

Ukraincy od wieków nienawidzili Polaków, co jest rezultatem zaszłości historycznych gdy polska szlachta trzymała za mordy ukrainskich kozaków – traktując ich srodze, okrutnie – tak jak dzikie zwierzęta, które bez kontroli mogą podpalić cały świat.

Wiele wieków później Ukraina stała się samodzielnym państwem i podczas wojny opowiedziała się po stronie faszystowskich Niemiec. Rzezie wołyńskie to to samo co nasze pogromy żydowskie – tyle, że Polacy żydów palili w stodołach, a Ukraińcy Polaków przecinali żywcem na pół, a dzieci drutem kolczastym wieszali na drzewach. Tak – człowiek to najokrutniejsze zwierze.

upa_big

Metody tortur zostały opisane:
http://dziennik.artystyczny-margines.pl/zestawienie-362-metod-tortur-stosowanych-przez-upa-na-polakach/

Można powiedzieć czas goi rany, ale… Ukraincy nigdy nie przeprosili, ukrainski prezydent, który został też wybrany przez „demokratyczne” wybory i który się skompromitował – w ramach wdzięczności za polską bratnią pomoc podczas pomarańczowej rewolucji postanowił ogłosić Stepana Banderę bohaterem Ukrainy (najwyższy przyznawany tytuł). Tę decyzję uchylił jego następca (powtórnie wybrany) Janukowycz – co za przeworotność losu!

Ukraińscy bojownicy i UE i USA postanowili zaprowadzić nową demokrację. Ale żeby było dramatyczniej stworzono cały teatr działań z trupami z jednej i drugiej strony. Na zlecenie – a kto ma na tym skorzystać jeśli nie wszyscy? Skoro ukrainski rząd odwlekał wniosek o przyjęcie do UE to znaczy, że… trzeba zmienić rząd, a skoro ukraincy lubią krew to niech się krew leje. Nowe państwo miało zapewnić nowe możliwości. I zmieniono rząd, a media trąbiły o wszystkim co złe ze strony Janukowycza i Putina i wszystkim co dobre ze strony UE, USA i Polski z jej dzielnym Sikorskim.

Ostatecznie wyszło na to, że sankcje dotkną głównie Polski bo:

– ukraincy juz twierdza, ze Bekrut byl szkolony… w Polsce
– że należy przywrócić im część wschodnich ziem
– zniszczą gazociąg by ruskim pokazać, że nie zarobią… a to czy w Polsce będzie gaz, kogo obchodzą Lachy.

Tak oto jak zwykle w imię rozdętego ego kilku głupków, własnej naiwności i sprzedajności znów staliśmy się głupią owcą, która nie wie co się dzieje. A z owcą dzieje się zawsze to samo – idzie na mięso.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s