Homo Prīmitīvum – człowiek współczesny


Człowiek współczesny rysuje się jako prostak. Niestety obecne pokolenia nie niosą rewolucji ani ewolucji – one trwają i są karmione gównem. Czy w tym jest jakiś plan? Raczej wydaje się, że te brudna fala sama płynie, wiadomo młodzi zawsze kontestowali zastany porządek – taka jest kolej rzeczy od zawsze. To co różni pokolenie współczesne od innych to fakt, że to współczesne trwa i tylko trwa. Nie ma w nim buntu – ognia zmian. Nie ma „myślę więc jestem” – jest „jestem i trudno, ale jestem”… czyli pokolenie stękaczy. Ludzi bez pasji, bez ożywczej myśli.
Ponieważ społeczeństwo jest jakie jest – to i ono zostaje poddane analizie, dializie i wykastrowaniu – by móc prowadzić stado owiec (bo barany są zbyt wolnościowe) gdziekolwiek i w jakimkolwiek celu. łatwiej wszak kontrolować debili i biedaków – co doskonale wie KRK, który pięknie rozkwitał i rozkwita w krajach biednych i zacofanych.

Głupota i ociężałość patologii mnoży się przy oklaskach współczesnych władców. Dzisiejsi rewolucjoniści to co najwyżej opurtoniści – tak jak ci z Ukrainy obecnie. Będąc w UE nawet nie zastanawiamy się czy dyrektywy narzucane przez kilkunastu wielkich graczy są sensowne i czy przyczyniają się do czegoś co można by nazwać rozwojem. Co jest rozwojem w UE? Dokładanie nowych, zacofanych cywilizacyjnie krajów? Kneblowanie ust poprawnością polityczną – bo nie można źle mówić wprost o Islamie albo o czarnych. Nie można krytykować środowisk homoseksualnych. O co im chodzi? Im większy chaos tym lepiej. Czy myślicie, że tak naprawdę chodzi by uwolnić tych cięmiężonych pedałów? Skąd. Typowi homoseksualiści nie mają ochoty angażować się w żadne ruchy, tymbardziej nie czują się piętnowani (chyba, że we własnej rodzinie bo synek nie da babci ukochanego wnuka – no chyba, że kiedyś wspólnie ze swoim partnerem będzie mógł adoptować). Po co im te dążenia „wolnościowe”? O władzę i pieniądze.

Dzisiejszy człowiek to pustak – niezdolny do niczego poza biernym odbiorem „bad news” i  ciągłych prowokacji by angażować uwagę do spraw błahych, lecz kontrowersyjnych.
Ponad rok w Polsce wałkowano takie zagadnienia jak: matka Madzi (która po prostu powinno się zabić i tyle), czy Anna Grodzka może i powinna zostać marszałkiem Sejmu, czy TV Trwam dostanie koncesję, czy Tusk wywali Gowina (co dla Polaka nie ma właściwie żadnego znaczenia), etc, etc.

Rzeczywistość napchana nijakością, prymitywizmem. Myśl – została umazana w psim gównie – powszednim, chodnikowym.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s