Zaśmierdziało w mediach po wypowiedzi abp Michalika… zaśmierdziało czymś naprawdę brudnym


lgnienieTaka to już taktyka – zresztą stosowana z powodzeniem przez wieki (które dla nas są mgliste), w szczególności zaś przez JPII – aby ofiary stawały się winnymi lub współwinnymi.

Mówiąc o smrodzie mam na myśli wypowiedź, która jest szeroko komentowana nie tylko w Polsce ale i na świecie. Idzie o jego ekscelencję arcybiskupa Michalika i stwierdzenie, że pedofilia to głównie wina dzieci i rodziców. Pan Michalik nie pierwszy i nie drugi raz palnął głupotę – ale w sumie to obnaża prawdziwe postrzeganie problemu. Czyli Freudowsko powiedział to czego powiedzieć nie chciał, a o czym myślał i w co wierzył.

Michalik gadał różne bzdety – m.in. że In Vitro to dzieło Szatana (idąc tym tokiem dzieci poczęte w ten sposób takoż są automatycznie małymi diabłami), więc chyba są wykluczone automatycznie z życia KrK? Walka z poglądami czy bardziej dyskusja z poglądami takich ludzi jest skazana na niepowodzenie.  Tacy ludzie muszą wymrzeć bo oni się nie wyrzekną tych bzdur – choćby im to Papież nakazał.

Jak mówią w Watykanie po zmianie warty – polski kościół jest rozpasany, arogancki i … szczęśliwie w zaniku – poziom skandali, przestępstw i zwyczajnego łajdactwa sięgnął przysłowiowych niebios.

Tyle, że u nich jest tak jak mówił mój znajomy zakonnik, że nawet brudna ręka kapłana jest święta bo tylko ona może odkręcać kran z źródłem życia w postaci sakramentów.
Oni tak naprawdę myślą.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s