Jezu przyjdź – skonaj znów


„My Wierzymy w ciała zmartwychwstanie i żywot wieczny.”
Czy to nie już czas? Abyś przyszedł znów, abyś umarł za grzechy nasze, skoro odkupiłeś ludzkość 2000 lat temu – wijąc się na pod drzewem krzyża na ulicy pełnej twych   nieświadomych dzieci. Przyjdź – świat tonie, ludzie oślepli i zbłądzili – zapal wiarę na nowo swoją śmiercią. Zmyj grzechy

Bez obaw zelżą cię znów, naplują, powiedzą, żeś łgarz, żeś nie wyświęcony by głosić zbawienie, że nie masz pierścienia rybaka ani sutanny nawet, a Jedynym namiestnikiem Boga jest Papież (choć obecnie jest ich 2). Bóg jest nie jeden… Bóg ma kardynalską purpurę i legitymację, Bóg jedzi mercedesem i gwałci dzieci, a w niedzielę naucza o moralności i miłości. Bóg żąda pieniędzy, władzy, ziemi i świątyń. Bóg ma sutanne i habit. Bóg nie jest tobą Jezusie! Bóg ma złoto na szyi i palcu.n Bóg krzyczy o ubóstwie i poświęceniu aż trzęsie się jego brzuch.
Bóg bawi się w seminarium z młodymi klerykami, Bóg jest miłością nawet jeśli zabija – powie o szatanie, i o tym, że kościół cierpi dlatego, że jest zło i módlmy się… i że żaden maluczki swym rozumem tego nie obejmie.

Bóg ma twarz głupka i alkoholika, a jego język cuchnie prostactwem. To Bóg – Bóg ma czerwoną, napuchniętą twarz.

Przybywaj Chrystusie twój kościół za który konałeś tonie w gnoju – eksrementach twoich dzieci. I nie miej złudzeń – nie uwierzą w ciebie, wtedy (2 wieki temu) też nie wierzyli.
Przyjdź – oni czekają. Musisz umrzeć. Amen.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s