Ks. Natanek rzucił klątwę na TVN 24: Bądźcie przeklęci. Teraz i na wieki wieków


ks natanek rzuca klatwe

Krakowska kuria ostrzega wiernych przed działalnością ks. Piotra Natanka. A duchowny z nałożonych na niego zakazów nic sobie nie robi. Siłą wyrzuca ekipę TVN 24 ze zbudowanego na wzór twierdzy ośrodka „Pustelnia Grzechynia”. Na dziennikarzy rzuca klątwę. – Panie wybacz, po raz pierwszy, niech przekleństwo Boga zstąpi na Was, teraz i na wieki wieków. Amen – mówi robiąc znak krzyża.

Reportaż o księdzu Natanku i jego ośrodku „Pustelnia Grzechynia”, położonym 10 km od granicy ze Słowacją, można było obejrzeć w wieczornym programie „Czarno na białym” w TVN 24 . Ogrodzona pustelnia ma kilka drewnianych baszt, na stałe mieszka w niej kilkunastu członków grupy modlitewnej i Bractwa Dusz Czyśćcowych.

„Niech przekleństwo Boga zstąpi na Was”

– Ja was muszę doprowadzić do Nieba. Choćbyście nie chcieli, to was chwycę za kark i wepcham, jak będę miał tyle siły. Bo na tym polega istota bycia pasterzem – mówi ksiądz w dostępnych w internecie kazaniach.

Duchowny, widząc ekipę filmującą jego twierdzę, uniemożliwił siłą nagranie materiału. Wyrwał operatorowi statyw. Na dziennikarzy rzucił klątwę. – Panie wybacz, po raz pierwszy, niech przekleństwo Boga zstąpi na Was, teraz i na wieki wieków. Amen – wypowiada ks. Natanek, nagrany ukrytą kamerą.

Ksiądz Natanek jest jednak znany z tego, że o mocach piekielnych wie wiele i potrafi je rozpoznać. Dowodzą tego nagrania z mszy, które duchowny publikuje w internecie. Oto próbka: – Jeżeli u twojego syna na głowie jawi się żel, później irokezy to już wiedz, że tam się coś bardzo mocno burzy – mówił do wiernych Natanek.

zrodlo: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9704141,Ks__Natanek_rzucil_klatwe_na_TVN_24__Badzcie_przekleci_.html

To dopiero ;)

i dalej jest już tylko ciekawiej

ot. Rafał Biegun/ Zdjęcie nadesłane na Alert24

– W Grzechyni stanął kilkunastometrowy posąg Chrystusa Króla Polski. Korzystając z ciężkiego sprzętu ksiądz Piotr Natanek buduje kolejne fortyfikacje swojej twierdzy, która niedługo może być już nie do zdobycia – słyszymy w materiale TVN24.

Ksiądz Natanek jest jednym z głównych propagatorów ruchu chcącego ogłoszenia Jezusa królem Polski. W lutym 2010 roku opublikował „List Otwarty do Biskupów Polskich, Prezydenta Rzeczypospolitej i Premiera Rządu Rzeczypospolitej”, w którym wzywał do uroczystego uznania Jezusa za Króla Polski i uznania nadrzędności „Prawa Bożego” nad prawem publicznym. […]

Kazań księdza można słuchać w norweskiej telewizji internetowej, z którą współpracuje duchowny. Ks. Natanek niedawno był w Brukseli, by zabiegać o zmianę flagi Unii Europejskiej na taką, w której pośród 12 gwiazd widać Maryję

http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,9713003,Pomnik_Chrystusa_Krola_,,ga,,5.html

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

7 myśli na temat “Ks. Natanek rzucił klątwę na TVN 24: Bądźcie przeklęci. Teraz i na wieki wieków”

 1. Inne news z tego dnia, zeby nie bylo ze tylko ks natanek rozrabia

  Sąd Okręgowy w Częstochowie utrzymał w mocy wyrok trzyletniego więzienia dla księdza Krzysztofa J., oskarżonego o gwałt na parafiance. Wyrok jest prawomocny, obrońcy duchownego rozważają wniesienie kasacji do Sądu Najwyższego.
  W sierpniu 2006 r. 20-letnia kobieta zjawiła się na komisariacie. Była posiniaczona. Twierdziła, że kiedy przyszła do proboszcza parafii Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej omówić sprawy związane z wyjazdem młodzieży na obóz oazowy, ten ją brutalnie pobił i zgwałcił. Duchowny trafił do aresztu.

  zrodlo: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9709820,Ksiadz_gwalciciel_prawomocnie_skazany.html

 2. Po co TVN24. Wystarczy obejrzeć na YT wspomniane nagrania kazań które rozpowszechnia sam ks. Natanek, to widać z jakim chorym psychicznie człowiekiem ma się do czynienia. Nie potrzeba żadnych reportaży i zewnętrznych ekip telewizyjnych. Ten człowiek się sam kompromituje. A że są fanatycy, którzy mu ślepo wierzą? No cóż, dla dowolnej głupoty zawsze znajdzie się grupa ludzi, która za nią pójdzie…

  1. i cudnej urody komentarz uzytkownika o ksywie abp_anton_lavey

   Czarownik plemienny Natanek coraz bardziej upodabnia się do swoich prehistorycznych kolegów po fachu. Niedługo będzie przepowiadał przyszłość z kości sów i nietoperzy, warzył wywary lecznicze i na odczynianie złych uroków, okadzał dymem z kadzideł (oh wait, to przecież wszystkie klechy już robią), wsadzał dzieci do pieca na trzy zdrowaśki żeby gorączkę wyleczyć, będzie zostawiał miski z jedzeniem dookoła swojej pustelni dla dobrego mzimu Yahwe i jego dwóch innych wcieleń wraz z trzodą tzw. świętych (tj pomniejszych półbogów, którzy za życia ziemskiego byli ludźmi), składał tymże ofiary ze zwierząt, w zamian za ofiary ze złota i kosztowności będzie przepowiadał (i zjednywał) przychylność licznych bóstw xiańskiego panteonu dowódcom wojskowym, politykom i urzędnikom państwowym, jednym słowem trudnił się tym wszystkim czym szamani trudną się już od dobrych dziesięciu tysiącleci.

   A Kurwia niech nie udaje, że się oburza i zakazuje bo sami należą do tej samej kategorii kretynów i oszołomów. A zwłaszcza kamerdyner Dziwisz z jego kolekcją fragmentów zwłok papy JP 2.0. Banda głupich złodziejskich i pedofilskich ciuli wartych jeden drugiego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s