Brat papieża policzkował chórzystów


Brat papieża Benedykta XVI – Georg Ratzinger – poprosił o wybaczenie ofiary molestowania seksualnego i potępił nadużycia w chórze chłopięcym katedry w Ratyzbonie, który prowadził przez 30 lat (1964-1994). Zapewnił, że nie wiedział o molestowaniu, choć przyznał, że zdarzało mu się policzkować chłopców podczas prób.
W wywiadzie dla wydawanego w Bawarii dziennika „Passauer Neue Presse” 86-letni były dyrygent chóru katedralnego Regensburger Domspatzen powtórzył, że nie miał pojęcia o molestowaniu seksualnym. – Nigdy nie było mowy o problemie nadużyć seksualnych – powiedział Ratzinge

zrodlo: http://www.tvn24.pl/-1,1646822,0,1,brat-papieza-policzkowal-chorzystow,wiadomosc.html

Z pewnoscia pojawi sie komunikat Watykanu, ze Papiez brat teraz b cierpi i tyle tego bedzie.
Zainteresowanym naduzyciami polecam pelnometrazowy, dokumentalny film (http://www.iplex.pl/vod/p1276-deliver_us_from_evil.html)

Deliver us from evil – dostępny darmowo w ramach serwisu ilex.pl
– dostepny pod tym adresem:

http://www.iplex.pl/vod/p1276-deliver_us_from_evil.htm
krotkie streszczenie

Film opowiada historię katolickiego księdza Olivera OGrady, który od 1970 roku do początku lat 90. wykorzystywał seksualnie dzieci.

Nieustannie przenoszony na nowe parafie Północnej Karoliny, wielebny Oliver OGrady, szybko zdobywa zaufanie i szacunek wiernych. Nie mają oni jednak pojęcia o tym, że duchowny jest niebezpiecznym pedofilem, którego tajemnicę, świadomi jego upodobań hierarchowie kościelni, skrywali przez 30 lat, pozwalając mu na wykorzystywanie niezliczonej ilości dzieci. Reżyser, zestawiając wyczerpujący, głęboko niepokojący wywiad z wielebnym OGradym, z tragicznymi historiami jego ofiar, odważnie demaskuje głęboką deprawację katolickiego kościoła.

Film wygrał nagrodę Best Documentary Award w 2006 w Los Angeles i był nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film dokumentalny. Tytuł nawiązuje do wiersza „Modlitwa Pańska”, czyli inaczej „Ojcze nasz”.

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Jeden komentarz na temat “Brat papieża policzkował chórzystów”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s