atak satanistów na watykańskiego Prałata – geya


Włoska prasa ujawniła, że zawieszony w obowiązkach duszpasterskich po zadeklarowaniu swego homoseksualizmu ksiądz z watykańskiej Kongregacji ds. Duchowieństwa to 60-letni włoski prałat Tommaso Stenico.

(…)

„Jestem księdzem psychoanalitykiem i zamierzałem wykorzystać moje kompetencje, by pomóc Kościołowi reagować na ofensywę, która skierowana jest przeciwko niemu w kwestii homoseksualizmu kleru. Nie jest to tylko atak poprzez media, ale także uwodzenie księży po to, by uderzyć w najbardziej czułe aspekty ich formacji” – powiedział ksiądz Stenico dziennikowi „Corriere della Sera”. Dodał następnie: „Uważam, że to jest diabelski plan grup satanistów, którzy mierzą w księży”.

Ks. Stenico, który do wybuchu skandalu pełnił ważne funkcje w Kongregacji ds. Duchowieństwa nie zaprzeczył, że to on występuje w nagraniu. Zapewnił jednak, że chciał „przeprowadzić badania w związku z planami publikacji książki”. Dlatego postanowił poprzez Internet nawiązać kontakty z gejami i porozmawiać z nimi o ich orientacji. Jedną z takich rozmów było właśnie spotkanie, zarejestrowane przez telewizję.

Na filmie słychać, jak ksiądz Stenico przyjmując w Watykanie młodego mężczyznę pyta go: „Podobam ci się?”. Mówi też, że nie uważa kontaktów seksualnych za grzech.

Itp.

Żałosne i zabawne jednocześnie.
Żenujące są tłumaczenia 60 letniego geya w sutannie, równie żenujące jest nawoływanie do czystości kiedy właśnie chłopcy w sukiennkach dokonują przekroczeń warunków, które sami ustalili.
A ciągotki pozostają :) a kiedy złapią cię za rękę (w trakcie) … mów, że to nie twoja ręka…

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Jeden komentarz na temat “atak satanistów na watykańskiego Prałata – geya”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s