Dlaczego uważa się, ze Satanista to ten co nienawidzi chrześcijan ?


modląc się
Package Satanistyczny jest bardzo obszerny, pozwala nam na wybranie z danej ilości odpowiednia dla nas jakość. Jest również grono rzeczy łączących Satanistów i jedna z nich jest niechęć kierowana w stronę KRK. Niechęć, która akurat u nas ma racjonalne i logiczne podstawy, chciałbym przytoczyć kilka przykładów, odpowiadających na powyższe pytanie. Dlaczego ?

1. Gdyż również jesteśmy, przez katolików dyskryminowani, będąc postrzegani za cos złego, często najgorszego, co nie powinno istnieć.

2. Bo nie mamy ochoty otwierać się na głupotę, co stanowi dobry argument, dlaczego lepiej nastawić się anty, niż prosto olać.

3. Gdyż kochamy życie i uciechy jakie nam daje. Asceza i jej pochodne pomysły, jak np. sex po ślubie, są dla nas śmieszne i nie do przyjęcie.

4. Bo mięliśmy na tyle odwagi, by wziąć odpowiedzialność za swój los i życie. Wiemy bardzo dobrze, ze kto leciał w dół sam swój los kół i jesteśmy na tyle silni by poradzić sobie bez ingerencji boga którego odrzucamy.

5. Gdyż ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Ta ciekawość poprowadziła nas do zerwania zakazanego owocu – pytanie Dlaczego ? Ucząc myśleć za siebie, cos przed czym katolik się wzbrania i za co go potępiamy.

6. Bo nie pasują nam kłamstwa na temat: życia po śmierci czy zbawienia. Stanowi to nadrzędny argument KRK na pozyskanie wyznawców a dla nas dowód na ich zaciemnienie.

7. Gdyż nie ma bogów ponad nami a przyjmowanie za autorytet, słabej kukły, namawiającej do nadstawiania drugiego policzka, sprzeczne jest z nasza natura. Ludzi silnych, rodzących się by zwyciężać.

zrodlo: http://www.satanorium.pl/czytelnia/21

Reklamy

Autor: satanizm

Satanista intelektualny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s